Partenerul tau pentru transport de marfuri oriunde in Europa
Voteaza compania de transport a anului 2017
Acasa» Contact

Contact

S.C. DUMAGAS TRANSPORT S.A, societate  administrata in sistem unitar

Inregistrata la Registrul Comertului Dolj sub nr. J16/1948/2003,  cod unic de inregistrare RO 16020497,  capital social subscris si varsat 19.142.109 lei.

Braniste, Podari, str. Calafatului, nr. 117
Craiova 207467, Dolj
Romania

Coordonate GPS:
N 44.26662  E23.78844

Secretariat Dumagas
+004 0372 512 001
+004 0372 512 160
+004 0372 512 099
 

E-mail:
transport@dumagas.ro

Localizare



 

Angajare si Instruire
conducatori auto

Gheorghe Bubuianu
  Driver Manager
Angajare conducatori auto
Mobil: +40 733 100 396
E-mail: gheorghe.bubuianu@dumagas.ro



Constantin Ilie
  Scolarizare si atestare viitori conducatori auto
Mobil: +40 728 851 670

Resurse Umane

Carmen Napruiu
Tel: 0372 512 035
E-mail: carmen.napruiu@dumagas.ro
Comercial Transport si Depozit


Cristian Grigorie
  Director Comercial
Mobil: +40 727 226 757
E-mail: cristian.grigorie@dumagas.ro

Fabian Stoenica
 Operations & Business Development  Manager
Mobil: +40 733 031 495
E-mail: fabian.stoenica@dumagas.ro



Service

Scrieciu Mihai

  Deputy Fleet & Service Manager 
Manager Service
Mobil: +40 725 110 222
E-mail: mihai.scrieciu@dumagas.ro

Boldeanu Florin
  Fleet & Service Manager 
Manager Service
Mobil: +40 735 008 705
E-mail: florin.boldeanu@dumagas.ro




 

Campurile marcate cu * sunt obligatorii
*
*
*
*
Cod securitate:*
Security Image
Companie
Scurt Istoric
Grupul
Filozofia
Organizatia
Sisteme Informationale
Acreditari si diplome
Fonduri Europene
Profinstruct
Presa
Servicii
Solutii transport
Logistica/depozitare
Distributie
Externalizare transport si logistica
Service Camioane
Sectoare de activitate
FMCG
Perisabile
Automotive
Chimice
Electrocasnice
Hartie
Mobilier
Medicamente
Anvelope
Constructii
Serviciu Clienti
Comenzi transport on-line
Comenzi logistica /distributie on line
Cerere oferta
Serviciul documente transport
Persoana de contact Dumagas
Info fleet
Sugestii si reclamatii
Calitate si Mediu
Certificari de calitate
Manual conducatori auto
Indrumare si instruire conducatori auto
Selectia partenerilor de transport de talie mica/medie
Programul de instruire conducatori auto
Echipamentul pentru transport
Relatia cu dispeceratul Dumagas
Sisteme soft IT
Asigurari
Politica de mediu
KPI marfa deteriorate
Statii de spalare